Sbor dobrovolných hasičů BOROTÍN - vše co Vás zajímá o hasičích ze sdrce Malé Hané | Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Borotín

Poděkování

Vážení hasiči, sokolové, myslivci, zaměstnanci obecního úřadu, občané Borotína a další podporovatelé,

máme za sebou největší akci za posledních 10 let - cyklovýlet Okolo Malé Hané, kterého se letos zůčastnilo přes tisíc lidí - 968 registrovaných cyklistů + další návštěvníci.

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vám všem, díky kterým bylo možno takto velkou akci zorganizovat a hlavně úspěšně zvládnout. Ohlasy ze všech stran jsou veskrze pozitivní. Díky investicím obce dostalo výletiště nový lesk a celý areál koupaliště tvoří velmi pěkný celek. Od mnoha lidí jsem slyšel, že právě z toho našeho kopce jsou ty nejkrásnější výhledy na Malou Hanou :-). Občerstvení se také velmi vydařilo nejen pestrou nabídkou ale i kapacitně a fronty byly minimální. Celá organizace proběhla v poklidu a ke cti naší obce. Děkuji za stovky brigádnických hodin a nadšení do práce. Celková kvalita byla cítit a věřím, že v návštěvnících zanechala trvalou příjemnou vzpomínku.

Jménem SDH Borotín

Libor Toul

starosta sboru

Brigáda na přípravu soutěže MH - sobota 1.9.2018 od 7:00

čeká nás příprava areálu na návsi a celková organizace výročního 20. ročníku soutěže mladých hasičů.

Předem děkuji všem za účast.

Libor Toul

starosta SDH