Sbor dobrovolných hasičů BOROTÍN - vše co Vás zajímá o hasičích ze sdrce Malé Hané | Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Borotín

Nástěnka:

Rekonstrukce hasičárny, členská schůze a plán akcí

Vážené hasičky, vážení hasiči,

děkuji všem zúčastněným za veškerou dosud odvedenou práci na rekonstrukci zbrojnice a uplynulém družebním setkání. Poslední 2 měsíce byly ve znamení intenzivních prací v rámci odpoledních brigád. Dosud se nám podařilo předělat kompletní elektroinstalace, upravit rozvody vody a odpadů pro horní patro, , vybudovat nové dělené toalety pro muže a ženy v horním patře, vybudovat sprchový kout dole v koupelně a vymalovat šatnu.

Čekají nás však ještě důležité dodělávky, kde bych Vás všechny chtěl požádat o účast - jedná se o vymalování zbývajících prostor a úklid, potřebujeme připravit prostor pro řemeslníky, kteří provedou pokládku nových podlah a instalaci nového nábytku do šatny. Budou opět svolávány odpolední brigády.

Na sobotu 11. srpna v  18h je naplánována členská schůze namísto pravidelného setkání první pondělí v měsíci. Tuto bych rád uskutečnil již na opravené zbrojnici a jsem přesvědčen, že ji společně stihneme připravit. Přeji si, aby se celá členská základna seznámila s výsledky našeho úsilí a bude třeba každých rukou, abychom zajistili také stěžejní akce, které nás čekají v nejbližším období. Děkuji Vám předem za Vaši hojnou účast.

Program schůze:

• cyklovýlet okolo Malé Hané (25. 8.) - start/cíl na koupališti v Borotíně, očekává se účast až 1500 lidí za slunečného počasí (1000 reg. účastníků + diváci), na tom se budou podílet všechny organizace v obci a musíme k tomu přistoupit velmi zodpovědně.
  • 20. ročník soutěže mladých hasičů Borotínský pohár (1. 9.) - soutěž bude opět v okresní lize mládeže (OLM), očekáváme účast cca 35 družstev MH, výroční ročník chceme pojmout reprezentativněji a jako oslavu.
  • předpouťová zábava (15. 9.) - tradiční akce v kulturním domě, hraje Krounex
  • rámcový plán - říjen/listopad

Věřím, že se zúčastníte schůze i ostatních akcí, v rámci svých možností a podpoříte tak činnost a prosperitu našeho sboru. Připomínám, že vše se počítá do akce uniforma a chci Vás mít vybavené novými uniformami již na zářijovou soutěž. Za Vaše nasazení Vám upřímně děkuji.

S úctou

Libor Toul  v. r.