Sbor dobrovolných hasičů BOROTÍN - vše co Vás zajímá o hasičích ze sdrce Malé Hané | Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Borotín

Mladí hasiči

ZÁJEZD DO KOVOZOO - Staré Město u Uherského Hradiště

+ ŽIVÁ VODA -  Modrá

SOBOTA 25. 9. 2021

Pro všechny zájemce z řad dětí, dorostu i dospělých z Borotína pořádáme stmelovací zájezd za poznáním Kovozoo a aqua-eko Areálu Živá Voda.

Můžete se těšit na

• unikátní expozice zvířat a jiných prvků v nadživotní velikosti vytvořené ze železného šrotu
  • vyhlídkový maják a lávka
  • muzeum automobilových veteránů
  • gumové bludiště
  • pratuří stezku
  • podvodní tunel
  • vodní svět
  • a další

více o atrakcích na https://www.kovozoo.cz/ a https://www.zivavodamodra.cz/

Přihlášky zasílejte na mladihasici@sdhborotin.cz  do 24. září nebo do vyčerpání kapacity autobusu. Bližší informace také na mob. 602377846 L. Toul

Dopravu autobusem všem účastníkům uhradí SDH Borotín.

Vstupné všem dětem a mládeži do 26 let uhradíme z dotace MŠMT.

Vstupné dospělí nad 26 let - vybíráme 120 Kč/osoba (Kovozoo) + 50 Kč/os (Živá Voda) platba při nástupu do autobusu.

Možnost zajistit hromadný oběd: polévka + kuřecí/vepřový řízek za 130 Kč. Nutné potvrdit do pátku 24. 9. do 10:00 SMS Liboru Toulovi. Jídlo a pití si platí každý sám na místě.

Studenti nad 15let si vezmou ISIC/nebo jiný průkaz potvrzující status studenta (např. průkazka na dopravu).

Časový harmonogram:

8:00 - odjezd z autobusové zastávky Borotín

cca 10:00 příjezd do areálu Živé Vody potom přesun ke Kovozoo.

cca 13:00 oběd v restauraci EGO (vedle areálu Kovozoo)

cca 14:30 vstup do Kovozoo

cca 16:30 odjezd ze Starého Města

cca 18:30 příjezd do Borotína

S sebou - oblečení do každého počasí, svačinu, pití, kapesné (doporučuji do 300 Kč děti - na jidlo a suvenýry), dobrou náladu :-)

Budeme respektovat aktuální opatření proti SARS CoV 2 - Respirátory FFP2 pro všechny účastníky zajistíme.

Změna programu vyhrazena.

odznaky odborností - program