Sbor dobrovolných hasičů BOROTÍN - vše co Vás zajímá o hasičích ze sdrce Malé Hané | Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Borotín

Železný šrot

V sobotu 7. dubna 2018 měli naši hasiči velkou brigádu. Na programu byl tradiční sběr železného šrotu a také instalace překážek na náves, aby mladí hasiči, dorost, ženy i muži mohli zahájit přípravu na nadcházející sezonu. Dalším velkým úkolem byl odvoz, pořezání a naštípání cca 8 kubíků dřeva pro další akce. Brigády se zúčastnilo 15 členů a členek a zapojili se i mladí hasiči.

Chtěl bych poděkovat všem účastníkům brigády za práci, obecnímu úřadu za dřevo a všem občanům, kteří darovali nějaký kousek šrotu. Celkově se vybralo 4 620 kilogramů železa. Finanční prostředky použijeme na další rozvoj našeho sboru. DĚKUJEME!!!

Libor Toul

starosta sboru