Sbor dobrovolných hasičů BOROTÍN - vše co Vás zajímá o hasičích ze sdrce Malé Hané | Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Borotín

Setkání rodáků u příležitosti 650. výročí první písemné zmínky o Borotíně

Obecní úřad Borotín ve spolupráci se SDH Borotín a TJ Sokol Borotín pořádal setkání borotínských rodáků a občanů u příležitosti 650. výročí první písemné zmínky o Borotíně.

Setkání se uskutečnilo v sobotu dne 12. září 2015 na borotínskou pouť od 14 hodin u hasičského sklípku, tomuto předcházelo ještě zasazení památné lípy na návsi.

Na programu kromě jiného byla prohlídka fary a kostela, výstavka historických fotografií, zasazení památeční lípy na návsi, vystoupení klientů z ÚSP Paprsek Velké Opatovice, dětí z MŠ aj. K tanci a poslechu hrála „Holóbkova mozeka“ z Protivanova.

Fotky si můžete prohlédnout na: http://sdhborotin.rajce.idnes.cz/Setkani_rodaku_u_prilezitosti_650.vyroci_prvni_pisemne_zminky_o_Borotine/

12. září
1770 x